1 Buc 32-милиметри Понесе 60mm Удар од не ' Рѓосувачки челик Пневматски Воздух Цилиндар SDA32-60
Ново

1 Buc 32-милиметри Понесе 60mm Удар од не ' Рѓосувачки челик Пневматски Воздух Цилиндар SDA32-60

DEN 547.00
DEN 576.00

Во форма достапна за нарачката


Име На Производ : Воздух Цилиндар
Модел : СДА 32x60
Род : 32-милиметри
Удар : 60mm
Материјал : Нерѓосувачки челик
Работната Течност : Воздух

Главните својства

Тип:
Цилиндар
Број На Модел На:
SDA32-60

Избор на купувачот