Оригинални Нови АМЦ ЦД8 CD8A CD9 Sony High-end CD Ласерски Леќи Lasereinheit Оптички Pick-up прозорци Блок Optique
Ново

Оригинални Нови АМЦ ЦД8 CD8A CD9 Sony High-end CD Ласерски Леќи Lasereinheit Оптички Pick-up прозорци Блок Optique

DEN 950.40

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Специјални Функции:
Радио Тјунер,CD Player
Бренд Име:
Hekaseya
OSD Language:
Англиски
Материјал Тип:
Пластични
Резолуција:
800*480
Објектот Големина:
5*5
Од Моќ:
24W
Име На Модел:
АМЦ ЦД8
Напон:
12V
Сместување:
Во Цртичка
Големина На Дисплеј:
2.5
Објектот Тежина:
0.05kg

Избор на купувачот