5 Компјутери KF7.62-2P/3P/4P/5P/6P/7P/8P/9P/10P 7.62 мм Теренот Завртка Terminal Block Конектор Зелена
Ново

5 Компјутери KF7.62-2P/3P/4P/5P/6P/7P/8P/9P/10P 7.62 мм Теренот Завртка Terminal Block Конектор Зелена

DEN 234.00
DEN 246.24

Во форма достапна за нарачката

Име на производ Завртка Терминал Блок Материјал Пластични Номинална Вредност AC 300 V, 20 A Pin Број 2 P/3 P/4 P/5 P/6 P/7 P/8 P/9 P/10 P Теренот 7.62 мм/0.3"

Главните својства

боја:
2P, 3P, 4P, 5P, 6P, 7P, 8P, 9P, 10P

Избор на купувачот