На лентата за стол. Нордискиот линија стол уметност чаир.. Столче висок стол
Ново

На лентата за стол. Нордискиот линија стол уметност чаир.. Столче висок стол

DEN 5530.00
DEN 6144.00

Во форма достапна за нарачката


38*38*73 CM

Главните својства

Тип:
бар мебел
Специфични Употреба:
бар чаир
Општа Употреба:
Комерцијални Мебел
Со Парапети:
No
Е Rotatable:
Yes
Метал Тип:
Железо
Backrest Висина:
800mm
Бренд Име:
ANDYWINSS
осветлените:
No
Број На Модел На:
1
Употреба:
Комерцијални
прилагодлива висина:
Yes
Изглед:
Модерна
is_customized:
Yes
Укината:
Yes
Големина:
1
Материјал:
Метал
Стил:
Американската Држава

Избор на купувачот