Veconor 8 10 12 13 14 15mm Ratcheting Комбинација Клуч Spanner Поставите Досадна Полиран Со Слободни Пластични Алатка за Складирање Багажник
Ново

Veconor 8 10 12 13 14 15mm Ratcheting Комбинација Клуч Spanner Поставите Досадна Полиран Со Слободни Пластични Алатка за Складирање

DEN 1135.00
DEN 1335.36

Во форма достапна за нарачката

Ве молиме контактирајте со нас. Ако сте задоволни со вашиот купување и нашите услуги, ве молиме љубезно ни дарува со позитивни повратни информации и целокупната детални продажба оценка од 5 ѕвезди. Ве молиме проверете ако вашата цел ќе сносите дополнителни увозни давачки, даноци, придонеси или други обичаи поврзани трошоци.
Нарачки може да треба да се расчисти царината во вашата земја. Цел ќе бидат обработени навремено плаќање по верификација.
Ако пратката е прекината или украдени, ве молиме да одбиете или контактирајте со нас. Услуга транзит време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Мажи-направени дефекти не се гарантира, како што се скршени, гребнатини и така натаму. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине на неутрален или негативен фидбек. Нашата цел е задоволството на клиентите.
Ние ќе ја испрати својата парцела надвор што е можно побрзо во рамките на обработка на време. Превозот и ракувањето со полнење не се враќа и клиентите треба да биде одговорен за сите трошоци за враќање и reshipping. Ги цениме вашите коментари. Добавувачи не се одговорни за застои предизвикани од страна на царинските одделот во вашата земја.
Пријавете се за вашиот парцела : Кога вашиот пратката пристигнува, ве молиме проверете дали пратката е во добра состојба пред да се пријавете го тоа. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена по поставување на цел. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона. Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите. Вашата цел адресата мора да одговараат на вашите примачот адреса. Или, со цел ќе се невалидни или укинат од страна на системот. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 60 дена од плаќање. Сите добра се проверени, пред пратката.

Главните својства

Големина:
6 Pieces Set
Карактеристики:
Експлозија-доказ,Мултифункционални,Двојно Крајот,Не се лизга
Материјал:
Хром-vanadium Челик
Бренд Име:
Veconor
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
A011K0106
Тип:
Ratchet Се Справи Со Клуч
боја:
Сребро.
Пакет:
Исклучителна
Материјал:
Хром-vanadium Челик
Состојба:
Нови
Количина:
6Pcs
квалитет:
Голема
анти- ' рѓа:
Yes
издржлив:
Yes
Изглед:
Убаво
практична:
Yes

Избор на купувачот