8 10 Инчен Мека Водоотпорен ЕВА Лагер Пена Лаптоп Ракав за Apple IPAD Таблет Случај Покритие за Samsung Заштитни Случај+Специјалното пенкало
Ново

8 10 Инчен Мека Водоотпорен ЕВА Лагер Пена Лаптоп Ракав за Apple IPAD Таблет Случај Покритие за Samsung Заштитни Случај+Специјалното

DEN 1045.92

Во форма достапна за нарачката


8 10 Инчен Мека Водоотпорен ЕВА Лагер Пена Лаптоп Ракав за Apple IPAD Таблет Случај Покритие за Samsung Заштитни Случај+Специјалното пенкало
Опис На Производот :
Материјал : Нуркање Материјал, ЕВА
Одговараат за IPAD Mini 1 2 3 4;за IPAD 2 3 4;за IPAD Ер/Air2;за IPAD Про;за Samsung
Пакет Вклучувајќи : 1pc Кожа Покрие Случај 1pc специјалното пенкало( бесплатен дар )
Големина : 9.7-10.1 Инчен 20cm*27cm*2cm
7.9-8 Инчен 16cm*23.5 cm*2cm
Ние прифаќаме методите на плаќање предвидено од страна на Aliexpress Зачувам како што е подолу
1 : Сите iterms ќе испрати во 1-3 работни дена по добиете целосна исплата, ве молиме да се внимава на lattest следење
2 : Ние ќе брод iterm преку Кина пост, E-пакети, и др.Ако имате било какви посебни барања од вас, pls дозволете ни да знаете однапред и ние ќе прилагодете ги поврзаните shippment полнење. 3 : Ние сме во состојба да ја контролира било обичај задоцнување или данок, и вие ќе бидете одговорни за било какви давачки или прилагодено на полначот. 4 : Ако не можете да ги пратите пакет или не добиете пакет за долго време, ве молиме оставете порака за нас во прв пат, ние ќе ви помогнеме да ги пратите и совети на ажурирање на вести за вас, pls не се отвори спорот. Ви благодариме! Ако ви се допаѓа на нашите производи ,ве молиме да ни даде 5 ѕвезда postive повратни информации .Било каков проблем,ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации и отворање на спорот,ние би сакале да работиме заедно со вас како е можно поскоро да го решат секој спор.

Главните својства

Бренд Име:
AIBOULLY
Апликацијата Лаптоп Големина:
9.7
Тип:
Sleeve/Торбичка
Материјал:
PU
Компатибилен Бренд:
За Apple iPad
Број На Модел На:
ЗА IPAD 2 3 4
Ширина:
20cm
Должина:
27cm
Пакет:
Yes
Функција:
Водоотпорен,Shockproof,Капка отпор,Анти-Прашина
Модел Компатибилност:
за ipad воздух
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Модел стил:
за samsung случај
број 1:
за ipad mini случај
број 2:
за ipad случај
Компатибилен:
За Apple iPad
Тип:
За iPad 2 3 4 Случај
Модел:
за ipad Ева случај
Компатибилност:
за ipad Ер/Air2 случај
модел компатибилност случај:
случај за ipad
боја:
Црна,Зелена,Виолетова,Црвена
Стил:
Мода,Секојдневен,Бизнис

Избор на купувачот