TLPLX45 Замена Проектор Светилка со Станбен за TOSHIBA TLP-SX3500 / TLP-X4500 / TLP-X4500U
Ново

TLPLX45 Замена Проектор Светилка со Станбен за TOSHIBA TLP-SX3500 / TLP-X4500 / TLP-X4500U

DEN 1915.00
DEN 2016.00

Во форма достапна за нарачката


1)Дел број : TLPLX45
2)број на Моделот : За TOSHIBA TLP-SX3500 / TLP-X4500 / TLP-X4500 U

Главните својства

Бренд Име:
Inmoul
Број На Модел На:
TLPLX45
Се КРИЕШЕ:
Меркур Светилки
Напон:
85-265V
Примена:
Комерцијални,Затворен,Професионални
сертификација:
CCC,CE
Просечен Живот (часот):
2000 часа
Гаранција:
150 дена
Wattage:
310W
Карактеристики:
Светилка со Домување

Избор на купувачот