Пакет од 6 LED Votive Чај Светла Свеќи Со Тајмер,Далечински Управувач Батерија Управувана Треперење Бела Flameless Свеќи
Ново

Пакет од 6 LED Votive Чај Светла Свеќи Со Тајмер,Далечински Управувач Батерија Управувана Треперење Бела Flameless Свеќи

DEN 592.00
DEN 623.52

Во форма достапна за нарачката


Пакет од 6 LED Votive Чај Светла Свеќи Со Тајмер,Далечински Управувач Бела Батерија Управувана Треперење Flameless Свеќи
Ве молиме истакна клиентите од Бразил треба да ми даде вашиот CPF(Tax ID) кога местото на цел.
Функција : - 100+ час CR2450 Литиум батерија вклучени
- Големината 3.8 x 4.8 см (Кол*Висина) вклучувајќи батерија : Yes еден далечински може да се контролира свеќа на околу 3 до 5 метри. Се надевам дека можете да ги додадете во желба листа и омилени продавници ако ви се допаѓа тоа,ви благодариме и имаат убав ден.
Слика на свеќи
Како да го користите :
Прво што треба да се сврти "на" префрлање на свеќи ,а потоа извади изолатор од далечинскиот управувач,и
потоа можете да го притиснете копчето"on" и "off" за контрола на led светло.
Како постави модел прво,притиснете, и одберете"off" копче на далечинскиот управувач за да го исклучите сите свеќи,кога вашиот љубовник доаѓаат тука,и притиснете на"" копчето во
далечинскиот да светне сите свеќи,мислам дека вашиот љубовник ќе мора да се добие голема suprise.
3)Зошто да го одберете нас? 1.Тоа се користи транспарентен ПВЦ led капа,и го стави доведе во право позиција,така свеќа ќе имаат светлина потоа другите. 2.Високо квалитетни PP материјал,свеќи изгледа многу мазна и adhesiveness е голема. Исто така, батеријата може да светне 60+ часа ,еден батеријата може да се користи една недела (ако светлината до 8 часа секој ден) И свеќа може да се користи повеќе од една година на нормално користење,само треба да се промени нова батерија. 3.Брзо shippment : јас обично ќе брод свеќи во рок од 3 дена , освен за одмор.
Shippment : Било обичај должност или увоз даночни се купувачот одговорност. Со цел да ви помогне да добиете парцела со слободни данок или ниски даноци преку царината,јас ќе напишам на пониска вредност во фактурата. Ако има не го добиете вашиот парцела,но рокот за доставување доаѓа,ве молиме да побара од мене да го продолжи времето за испорака. Повратни информации : 1.Вашето мислење е многу важно за нас,ве молиме кликнете на 5 ѕвезди во повратни информации ако ви се допаѓа предмети. 2.Ве молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор на Aliexpress. Ние имаме разбирање за несреќа може да има ако цел одат во ред,но јас ќе се обидам моето најдобро да slove проблемот.

Главните својства

Рачно изработени:
No
Употреба:
Дома декорација
Број На Модел На:
LED10990
Обликот:
Столб
Тип:
Чај Светлина
Бренд Име:
zabicat
Функција:
flameless
Производот:
свеќа светилки
Материјал:
Пластични
Led боја:
Бела Треперење
Главен Материјал:
Пластични
Големина:
3.8*4.8 cm(Dia*Height)(including flame height)
Батеријата:
100+ часа долготрајни CR2450
Бела Тело:
Yes
Употреба:
Свадба Свеќи Божиќ Свеќи
Стандардна големина за стакло:
Yes
Батеријата вклучена:
Yes
Веб-сајт:
http

Избор на купувачот