Кожа Седло Кеси Кожна Торба Нога Водоотпорен Мото Резервоарот Торба Mochila Мото Pierna Bolsa Off-Road Motocicleta Трки Резервоар За Нафта
Ново

Кожа Седло Кеси Кожна Торба Нога Водоотпорен Мото Резервоарот Торба Mochila Мото Pierna Bolsa Off-Road Motocicleta Трки Резервоар

DEN 1017.00
DEN 1182.72

Во форма достапна за нарачката


Јава Племе Мотоцикл Резервоар За Нафта Торба Патување Алатка Опашка Торба Водоотпорен Јава Чанта Ранец Motocicleta Кожа Седло Кеси
Опис На Производот
Мотоцикл Резервоарот Опашка Седло Кеси
Бренд : Возење Племето
Боја : Црна
Материјал : синтетички кожа
Гума логото
Боја : Balck
Големина : Прибл
Поставување на локација : предното или Задното
Чувајте ги вашите припаѓа корисна и безбедно додека возите мотор

Главните својства

Бренд Име:
BJMOTO ТРКАЧКИ КОМПОНЕНТИ
Материјал Тип:
Синтетички Кожа
Објектот Тежина:
0.8kg
Специјални Функции:
Мотоцикл Резервоарот Опашка Седло Кеси
Објектот Должина:
28inch
Тип На Објект:
Кожа & Седло Кеси
Име На Модел:
Торба-007
Објектот Ширина:
28inch
Објектот Висина:
20inch
Објектот Дијаметар:
28inch
Тип На Објект:
Кожа & Седло Кеси
кожна торба:
Јава Племето
Специјални Функции:
водоотпорен, резервоар за нафта торба
Карактеристики:
мотоцикл кеси багаж
Features1:
кожа мотоцикл седло кеси
Features2:
водоотпорен кожна торба

Избор на купувачот