2017 Нови AIFEX Црна 6 Жици на Гитара Tailpiece Tremolo Мост Ролери седло Tremolo Мост Tailpiece за Обезглавени
Ново

2017 Нови AIFEX Црна 6 Жици на Гитара Tailpiece Tremolo Мост Ролери седло Tremolo Мост Tailpiece за Обезглавени

DEN 3216.00

Во форма достапна за нарачката


Бренд нови, никогаш не се користат во
Одличен Квалитет
Состојба : нова
висок квалитет и тестирање е во ред
Висина прилагодливи за intonation
Објектот 100% како на сликата прикажани

Главните својства

боја:
Црна
Бренд Име:
AIFEX
Број На Модел На:
W00001
Тип:
Мост

Избор на купувачот