1set Прирачник Портокал Морнар Притиснете Сок од Лимон создателот Шише Овошје Изстискване Рака Притиснете Купот на Овошје и Зеленчук Алатки кујнски прибор
Ново

1set Прирачник Портокал Морнар Притиснете Сок од Лимон создателот Шише Овошје Изстискване Рака Притиснете Купот на Овошје и Зеленчук

DEN 605.00
DEN 644.16

Во форма достапна за нарачката


Почитувани Купувачи,
Ве молиме да ни даде 5 ѕвезди повратни информации,сте задоволни со
нашите производи,е најголемата движечка сила на нашите внимателни
менаџмент. ви благодарам многу.
1 сет Прирачник Портокал Морнар Притиснете Сок од Лимон создателот Шише Овошје Изстискване Рака Притиснете Купот на Овошје и Зеленчук Алатки кујнски прибор
Карактеристики :
100% сосема нов и висок квалитет
Со притискање со пијалок, свежи хранливи материи задржување, собранието е едноставен, лесно да се работи, да одговара на вашите потреби направи животот повеќе исхрана и здравје во еден сет на тројно .
Пире од функцијата, може да се дополни; мелење функција, мил. ѓумбир, лук и ѓумбир чај производство; сок од функцијата, може да се направи свеж сок.
Пакувањето на производот :
1 x Лимон Морнар

Главните својства

Тип:
Овошје & Растителни Алатки
сертификација:
CIQ
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Овошје & Растителни Алатки Тип:
Squeezers & Reamers
Број На Модел На:
zuan570
Бренд Име:
Halojaju
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
ABS
Шаблон Тип:
прирачник морнар
is_customized:
yes
Наслов:
овошје шише за вода infuser
Број На Модел На:
кригла
Производот:
Drinkware
Име:
готвење алатки
Производот Категорија:
морнар
Употреба:
сок од портокал машина
Функција:
овошје морнар машина
Тип:
кујнски прибор

Избор на купувачот