се прилагодите 3d фото ѕид mural Сончоглед цвет позадина декоративни сликарство 3d mural позадина дневна соба de papel parede
Ново

се прилагодите 3d фото ѕид mural Сончоглед цвет позадина декоративни сликарство 3d mural позадина дневна соба de papel parede

DEN 906.00
DEN 1776.00

Во форма достапна за нарачката

Производи име : 3d позадина ѕидови , 3d позадина , 3d mural позадина , тапети за ѕидови 3 г , 3d ѕид мурали позадина , 3d соба позадината на пејзажот., фото позадина , позадини за дневна соба , стереоскопски 3d позадина Материјал : не-плетени позадина Бои : како што е прикажано Стил : Mondern креативна Употреба : Linving соба . постелнината соба . студијата . свадба соба / детска соба ..

Главните својства

Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Природен Материјал Позадина Материјал:
Растенијата
Функција:
Водоотпорен,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Огноотпорни,Мувла Доказ,Звук-Апсорбирање,Soundproof,Топлинска Изолација,Анти-статички
Тип:
Природен Материјал Позадини
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Број На Модел На:
608
Материјал:
Ткаенини
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Стил:
Европа
Површински Третман:
Печатени
Бренд Име:
слика во слика
Шема:
сончогледот

Избор на купувачот