традиционален кинески облека за мажи т риза околу врат 2017 Нови Пристигнување Кинески Стил Кошули средната должина на ракавите KK491 S
Ново

традиционален кинески облека за мажи т риза околу врат 2017 Нови Пристигнување Кинески Стил Кошули средната должина на ракавите

DEN 1663.00
DEN 3024.00

Во форма достапна за нарачката


(CM) Биста Рамо Должина на Ракав М 102 47 44 77 L 106 48 45 78 XL 110 49 46 79 2 XL 114 50 47 80 3 XL 118 51 48 81

Главните својства

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Традиционален Кинески Облека:
Блузи
Материјал:
Лен,Памук
Пол:
Мажи
Број На Модел На:
KK491
Ткаенина Тип:
Плетени
Бренд Име:
EASTQUEEN
традиционален кинески облека за мажи:
Т Риза Околу Врат

Избор на купувачот

KK1985 H
Ново
KK1985 H
Во форма достапна за нарачката
DEN 1690.00
Класификација на производот: