Моден Класичен Нерѓосувачки Челик Златна Боја Jewelries Машки Хип-хип Крстот Исус Rhinestones Pendant Со 24 Кубанската Ѓердан
Ново

Моден Класичен Нерѓосувачки Челик Златна Боја Jewelries Машки Хип-хип Крстот Исус Rhinestones Pendant Со 24 Кубанската Ѓердан

DEN 333.00
DEN 421.92

Во форма достапна за нарачката


[xlmodel]-[производи]-[44247]
[xlmodel]-[фото]-[0000] Производот Фотографии
[xlmodel]-[custom]-[43718]
[xlmodel]-[custom]-[36510] најпопуларниот

Главните својства

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Хип/Рок
Бренд Име:
UWIN
Број На Модел На:
крстот pendant ѓердан
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Обликотшема:
Крстот
Парична казна или Моден:
Хип Хоп Мода Ѓердан
Тип На Објект:
Популарниот Хип Хоп Ѓердани
Pendant Големина:
како слики
Ѓердан Тип:
Хип Хоп Ѓердан, мажите ѓердан
Име:
Хип Хоп Pendant Ѓердан
боја:
Злато
Објектот:
Среќа Hamsa Рака Pendant Ѓердан
Стил:
Крстот Исус pendant ѓердан
Тежина:
20g gold plating hip hop jewelry
Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Избор на купувачот