TB25-LMP / 23311083A / LPM-46WM48 Замена Проектор Светилка за TOSHIBA 46HM84 / 46HM94 / 46WM48 / 52HM84 / 52HM94 / 52HMX84
Ново

TB25-LMP / 23311083A / LPM-46WM48 Замена Проектор Светилка за TOSHIBA 46HM84 / 46HM94 / 46WM48 / 52HM84 / 52HM94 / 52HMX84

DEN 3023.52

Во форма достапна за нарачката


1)Дел број : TB25-LMP / 23311083 A / LPM-46 WM48
2)број на Моделот : за TOSHIBA 46 HM84 / 46 HM94 / 46 WM48 / 52 HM84 / 52 HM94 / 52 HMX84

Главните својства

Бренд Име:
Inmoul
Број На Модел На:
TB25-LMP / 23311083A / LPM-46WM48
Се КРИЕШЕ:
Меркур Светилки
Напон:
85-265V
Примена:
Комерцијални,Затворен,Професионални
сертификација:
CCC,CE
Просечен Живот (часот):
2000 часа
Гаранција:
150 дена
Wattage:
120W
Карактеристики:
Светилка со Домување

Избор на купувачот