Бебе Облека Цртан филм деца Rompers девојка roupas де bebe деца детска облека лето девојки rompers jumpsuits infantil outerwear
Ново

Бебе Облека Цртан филм деца Rompers девојка roupas де bebe деца детска облека лето девојки rompers jumpsuits infantil outerwear

DEN 315.00
DEN 331.20

Во форма достапна за нарачката


2017 IN жешка девојка момче rompersclothes лето 2336
Етикета големина : 70 80 90 100

Главните својства

Бебе Возраст:
10-12 месеци, 13-18 месеци, 19 до 24 месеци, 4-6 месеци, 7-9 месеци
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Rompers
Јака:
О Деколте
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
2336
Бренд Име:
Airkiss
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Шаблон Тип:
Цртан филм
Материјал:
Памук
Материјал Состав:
Памук
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Затворање Тип:
Еден Гради
2017 ЛИСИЦА без ракави Бебе деца rompers:
чист памук бебе outerwear лето
големина:
70 80 90 100 одговара 3m-24m bebe
висок извоз за квалитет:
100% памук,in hot

Избор на купувачот