Професионални топла риболов справи со риболов мами,Ray жаба слој бран, попер 80mm 12.5 g topwater тешко мамка
Ново

Професионални топла риболов справи со риболов мами,Ray жаба слој бран, попер 80mm 12.5 g topwater тешко мамка

DEN 87.00
DEN 108.96

Во форма достапна за нарачката

Карактеристики : 3 D очи да ја направат совршена алатка за љубителите на риболов. Шарени тело може да се направи лесно да се фати риба. Lifelike и брза акција во вода. Одличен визуелен ефект на привлече рибите. Карактеристики : Материјал : АБС Боја : 5colors Кука : 2 treble куки Нуркање Длабочина : Сите пливање слој Објект Должина : 7cm Објект Тежина : 14.5 g Пакет : Opp Пакет Листа : 1 * Намамат Забелешка : ве Молиме да се биде внимателен на куките кога го користите.

Главните својства

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Бренд Име:
DOSECCA
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат

Избор на купувачот