Уметникот Дрвени Рака Подвижни Прсти Играчка Додатоци Различни Големини
Ново

Уметникот Дрвени Рака Подвижни Прсти Играчка Додатоци Различни Големини

DEN 312.00
DEN 335.52

Во форма достапна за нарачката

100% сосема нов и висок квалитет на Материјали : Дрво, метал Боја : Дрвени Оваа дрвени рака го прави совршен референтна алатка. Совршено строен и флексибилни прсти. Модели се користат за проучување на човечката рака и основните форми во својот дизајн. Совршен за помагање на изведувачи за да ги фати сите точниот обем и сенки за своите цртежи и дело! Одлично за почетници или напредно уметници! Три Димензии :
Должина : Околу. 28.5 cm / 11.22 инчен (Десна Рака)
Должина : Околу. 25cm / 9.84 инчен (Лева Рака)
Должина : Околу. 18cm / 7.09 инчен (Десна Рака) Количеството : 1 Pc Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! 1 x Дрвени Рака (нема мало пакет)Главните својства

Големина:
7 inch, 10 inch, 12 inch
Бренд Име:
HBB
Материјал:
Дрво
Тип:
Додатоци
Број На Модел На:
D21324
Пол:
Унисекс
Димензии:
18-28.5 cm
Предупредување:
Не се јадат
Mfg Серија Број:
Начин на живот
BJD/SD Атрибут:
Додатоци
Тип На Објект:
Кукла Додатоци
Форма:
Други
боја:
Дрвени
Обликот:
Рака

Избор на купувачот