Зимски Шамија Бренд bufandas Геометриски кашмир шамија неколку двострано топло shawl bandana со двојна употреба ноќта на Вештерките подароци A217
Ново

Зимски Шамија Бренд bufandas Геометриски кашмир шамија неколку двострано топло shawl bandana со двојна употреба ноќта на Вештерките

DEN 690.00
DEN 862.56

Во форма достапна за нарачката

Големина : за 180*60см Ткаенини / Плус материјал : кашмир Големина / Големина на : ( ве Молиме внимателно да се провери големината, прирачник за грешка при мерење е 2 ~ 3cm е нормално) Забелешка : Ова е машина не може да перат! Не машина перат! Не машина за перење, сушење! Оваа сезона многу функционални еден производ Што се осмелуваат да биде прв пат боја плочи се наши раце И да сте во можност да допре излезе добар каде Por корист comfirm la información де contacto един cuidado. 1. Tiempo де entrega : 1) лос países desarrollados del тра es cerca де 15-45 días 2) лос países alejados син cerca де 3-8 semanas 2 Ел ccsme, dhl, Fedex Es más seguro y más rápido. 3 Si usted elige ел correo aéreo del de poste Кина, él а veces más largo debido ал мал tiempo, una pérdida де tiempo де despacho. Por lo tanto, por корист море paciente. Ел tiempo del envío es depende del tiempo де despacho де aduana del comprador o la fuerza градоначалник. Si ел comprador не recibe лас mercancías en mucho tiempo, esperamos que el comprador puede ponerse en contacto един sus aduanas у oficina de correos локално, став conseguir mercancías pronto. Política де devoluciones 4 Si el artículo es defectuoso, usted puede volver para el reembolso о ел intercambio dentro де 15 días después де recibir. 5 Intercambiaremos por buen sobre la disponibilidad común, o haga он reembolso. Regeneración 6 Si está satisfecho един nuestros productos y servicio, ayude por корист на dejar ла "regeneración positiva" y "5 estrellas perfectas" rz nosotros cuando usted recibe sus artículos y haremos lo mismo став usted. Gracias де antemano! 7 Si usted tiene alguna pregunta един respecto a la transacción, antes де irse cualquier reacción, por корист póngase en contacto con nosotros y darnos una oportunidad де encontrar una solución. Gracias! Продавачот ветување за Плаќање и испорака : 1. Ние, главно, се користи Кина Пост Воздух Mail или ЕМС или DHL или другите. 2. Бесплатен Превозот од кина пост воздух парцела, тоа обично трае 15-60 дена до пристигнувањето. 3. Нашите превозот во светот. Значи, ова е меѓународен испорака, превозот време ќе биде многу зависи од курирска компанија и локалните обичаи / давачки. Ви благодариме за вашето разбирање. ? Услуга ве Молиме не двоумете се да не контактирате во секое време, така што можеме да ги следиме. Ако имате било какви прашања или поддршка на нас, ние ќе одговор во рок од 12 часа бизнис време. ? Примање на стварта Кога ќе примите објектот, ве молиме проверете веднаш да бидете сигурни дека тоа одговара на описот на ад. Ако нешто е незадоволителен, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се обидеме потрудиме да го реши. Ако сте задоволни, ве молиме да ни остават позитивен фидбек. Ви благодариме. Вашето задоволство, нашите извршување!

Главните својства

Тип На Објект:
Марами
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Бренд Име:
Н. XINZHE
Материјал:
Cashmere
Марами Тип:
Шамија
Марами Должина:
>175cm
Шаблон Тип:
Геометриски
Број На Модел На:
a217

Избор на купувачот