Модерната Розова шумски предели Спалната соба Дневна Соба и Кујна Дома Текстил Луксузни 3D Прозорец Завеси
Ново

Модерната Розова шумски предели Спалната соба Дневна Соба и Кујна Дома Текстил Луксузни 3D Прозорец Завеси

DEN 5508.00
DEN 10800.00

Во форма достапна за нарачката


завеса големина на :
други големина на :
ако ви треба други големина ,ве молиме да ми кажете широк и висок за вашата големина ?ние ќе се прилагодите за вашата големина .
како да се наредат и други големина на :
на пример :
ако големината е широка 2.5 метри ,висока е 2m ,треба цел 5 парче (2.5*2=5 квадратни метри ),1 buc =1 метар квадратен
ако големината е широк 1.9 метри ,висока е 1.8 м ,треба цел 4 парче (1.9*1.8=3.42 квадратен метар ),1 buc =1 метар квадратен
ако големината е широк 1.4 метри ,висока е 2.1 m ,треба цел 3 дел (1.4*2.1=2.94 квадратен метар ),1 buc =1 метар квадратен
произведе слика :
производ пакет :
3d завеси, Завесата на прозорецот соба, Мода 3d странични, Завеси за дневна соба, Завеси за спална соба

Главните својства

Големина:
Wide264cm High 241cm, Wide300cm High270cm, Wide203cm High241cm, Wide264cm High213cm, Wide360cm High269cm, Wide203cm High160cm, Wide264cm High160cm, Wide203cm High213cm, Wide350cm High250cm, Wide360cm High250cm, Wide380cm High260cm, Wide420cm High270cm, Wide510cm High260cm, Wide600cm High270cm, Customize buyer size
Обработка:
кука
Локација:
прозорецот
Материјал:
памук полиестер
Стил:
Европа
Употреба:
Болница,Кафуле,Хотел,Канцеларија,Дома
Применливи Прозорец Тип:
Станот Прозорецот
Тип:
Завесата
Формат:
јаже
Број На Модел На:
c50
Инсталација Тип:
Надворешноста Инсталација
Шаблон Тип:
Сценско
is_customized:
Yes
Обработка Додатоци Цена:
Вклучени
Функција:
Blackout
Шема:
Печатени
Отворање и Затворање на Метод:
Лево и Десно Biparting Отвори
Техника:
Плетени
боја:
Исто како фото
Големина:
персонализација на купувачот големина

Избор на купувачот