Фото Прилагодите големина Европа стил 3D Прозорец Завеси За Постелнина соба светот Европски Стил со Врвен Квалитет
Ново

Фото Прилагодите големина Европа стил 3D Прозорец Завеси За Постелнина соба светот Европски Стил со Врвен Квалитет

DEN 4260.00
DEN 8352.00

Во форма достапна за нарачката


завеса големина на :
други големина на :
ако ви треба други големина ,ве молиме да ми кажете широк и висок за вашата големина ?ние ќе се прилагодите за вашата големина .
како да се наредат и други големина на :
на пример :
ако големината е широка 2.5 метри ,висока е 2m ,треба цел 5 парче (2.5*2=5 квадратни метри ),1 buc =1 метар квадратен
ако големината е широк 1.9 метри ,висока е 1.8 м ,треба цел 4 парче (1.9*1.8=3.42 квадратен метар ),1 buc =1 метар квадратен
ако големината е широк 1.4 метри ,висока е 2.1 m ,треба цел 3 дел (1.4*2.1=2.94 квадратен метар ),1 buc =1 метар квадратен
произведе слика :
производ пакет :
3d завеси, Завесата на прозорецот соба, Мода 3d странични, Завеси за дневна соба, Завеси за спална соба

Главните својства

Големина:
Wide264cm High 241cm, Wide300cm High270cm, Wide203cm High241cm, Wide264cm High213cm, Wide360cm High269cm, Wide203cm High160cm, Wide264cm High160cm, Wide203cm High213cm, customize buyer size
Обработка:
кука
is_customized:
Yes
Обработка Додатоци Цена:
Вклучени
Техника:
Плетени
Употреба:
Дома,Хотел,Во Болница,Кафе,Канцеларија
Шема:
Печатени
Отворање и Затворање на Метод:
Лево и Десно Biparting Отвори
Шаблон Тип:
Геометриски
Стил:
Новата Класична/Пост-модерни
Локација:
прозорецот
Материјал:
Полиестер / Памук
Формат:
јаже
Функција:
Blackout
Применливи Прозорец Тип:
Станот Прозорецот
Тип:
Завесата
Инсталација Тип:
Надворешноста Инсталација
Број На Модел На:
E82

Избор на купувачот