YX-116 Најновиот Полнач Моќ Нови 2 во 1 USB Полнење Кабел Кабелот За Sony PSP 1000 2000 3000 Игра конзола
Ново

YX-116 Најновиот Полнач Моќ Нови 2 во 1 USB Полнење Кабел Кабелот За Sony PSP 1000 2000 3000 Игра конзола

DEN 169.00
DEN 192.00

Во форма достапна за нарачката


Попаметни превозот,Подобар живот! Добредојдовте на JCD(Шенжен). One : Пред да ја купите,проверете на сликата внимателно. Како враќање поштенски трошоци за погрешна купување се на купувачи трошок. Две : Откако ќе се плати,ние ќе испрати стоката во 1-2 работни дена.Превозот време е за 15-60 дена,во зависност од поинаква земја. Таму : Пред или Откако ќе цел,можете да контактирате со нас, ако кој било проблем.

Главните својства

Со USB:
NO
is_customized:
YES
Број На Модел На:
YX-116
Бренд Име:
cltgxdd
Компатибилен Марка/Модел:
SONY
SONY Модел:
PlayStation Portable

Избор на купувачот