Леќи на камерата поправка и замена на делови EF 85mm f/1.8 USM Отворот група за Canon
Ново

Леќи на камерата поправка и замена на делови EF 85mm f/1.8 USM Отворот група за Canon

DEN 2548.00
DEN 2831.52

Во форма достапна за нарачката


Начин на Плаќање
Ние го прифатат плаќање на богатство, преведување, Western Union, и така натаму.
Изберете најзгодно за вас
Превоз :
Превозот : Кога ќе се плати во рок од 1-3 дена
Хонг Конг ПОСТ / Сингапур Пост : 9-20 работни дена, трае подолго (околу 15-30 дена) во некои земји / региони
EMS : 7-10 работни дена
DHL / UPS / Федекс : 3-5 работни дена.
Пакување : 15 cm x 8 cm x 5 cm
Мерење 0.200 kg
Можете да му верувате :
Сите делови се работи добро тестирани пред превозот и имаат 30 дена gurantee!

Главните својства

Пакет:
Yes
Компатибилен Камера Стил:
DSLRs

Избор на купувачот