Децата Танц Чевли Девојки Балет Чевли Возрасни Гимнастика Јога Kungfu Чевли Мачка Ноктот Чевли
Ново

Децата Танц Чевли Девојки Балет Чевли Возрасни Гимнастика Јога Kungfu Чевли Мачка Ноктот Чевли

DEN 1923.00
DEN 3628.80

Во форма достапна за нарачката


Возрасни големина на :
НИ 4 =FR32=околу 19 cm нога должина= 7.48 инчи
НИ 5 =FR34=за 20.5 cm нога должина= 8.07 инчи
НИ 5.5 =FR35=околу 21 см нога должина= 8.26 инчи
НИ 6.5 =FR6=за 21.5 cm нога должина= 8.464 инчи
НИ 7 =FR37=околу 22 cm нога должина= 8.661 инчи
НИ 7.5 =FR38=за 22.5 cm нога должина= 8.858 инчи
НИ 8 =FR39=околу 23 см нога должина= 9.055 инчи
НИ 9 =FR40=за 23.5 cm нога должина= 9.2519 инчи

Главните својства

Чевли Големина:
4, 4.5, 5, 5.5, 6.5, 7, 7.5, 8, 9
Одделот За Името:
Возрасни
Спортски Чевли Тип:
чевли за танц
Танц Чевли Тип:
Мека Балет Чевли
Пол:
Жените
Горниот Материјал:
Платно
Обвивка Материјал:
Памук Ткаенини
Insole Материјал:
TPR
Затворање Тип:
Еластична бенд
Број На Модел На:
001
Пета Висина:
Станот (од 0 до 1/2)
Outsole Материјал:
Мека Единствена
Бренд Име:
dongjaker
Пета Тип:
Оптоварување
Декорација:
Никој
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Ниво На Пракса:
Почетник
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Датум На Издавање:
Summer2017
Дебелина:
Обичните дебели
Статија број:
001
Единствена материјал:
Leatherwear
Функција:
Лесни, дише
Погоден Сезона:
Зима, Пролет, Лето, Есен
Цел:
Латинска танц, модерен танц, балет
Горниот Материјал:
Платно
боја:
Бела, црвена, црна, gouache, розова

Избор на купувачот