Бела 6 Празнина Супер Живописни Елипсовидна Камче Камен Силикони Торта Мувла Чоколади Желе Десерт Мус Мувла
Ново

Бела 6 Празнина Супер Живописни Елипсовидна Камче Камен Силикони Торта Мувла Чоколади Желе Десерт Мус Мувла

DEN 301.00
DEN 430.08

Во форма достапна за нарачката


Материјал : Силикон
Боја : Случајни Боја
Вкупната големина : 29.5x17.5x3.6cm
11.6x6.89x1.42inch
Една Дупка : 8.5 X6 X3.6cm
3.35x2.36x1.42inch
Пакет Содржи : 1* Елипсовидна Камче Форма На Силиконски Калап
Невкусна, не-токсични, анти-прашина, трајни, impermeable, лесен за чистење.
Одлична за правење Леб Chiffon Кифла Ангел Храна Мус Десерт, Торта Тесто Пусти Печени колачи и повеќе.Креирај свој посебен десерти!

Главните својства

Бренд Име:
WIILII
Торта Алатки Тип:
Габи,
Материјал:
Силикони
сертификација:
ФДУ,CE / ЕУ
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
JSC2305
Непристојни Слика:
No
Сексуално Сугестивна:
No
Тип:
Торта Алатки
Тип:
Силиконски Калап Торта Алатки
Објектот:
Фондан Силиконски Калапи за Торта Декорирање Cupcake облоги,
Обликот:
Елипсовидна Камче Силикони Торта Мувла
Функција:
Направи Торта,Леб,Косата,Желе,Подготвува Храна,Чоколадо
Температура:
+230/-60 +446/-76
Материјал:
Силиконски Калапи Пан Торта
Карактеристики:
Машина За Миење Садови Безбедно, Лесно Чистење, Microwaveable, Не-Стап
Големина:
29.5x17.5x3.6cm/11.6x6.89x1.42inch

Избор на купувачот