Бесплатен превозот Magicar М5 LCD дисплеј за Две начин автомобил алармот систем MAGICAR SCHER-КАН 5 далечински контролер Magicar 5 екранот
Ново

Бесплатен превозот Magicar М5 LCD дисплеј за Две начин автомобил алармот систем MAGICAR SCHER-КАН 5 далечински контролер Magicar

DEN 107.00
DEN 119.04

Во форма достапна за нарачката

Бесплатен превозот Magicar М5 LCD дисплеј за Две начин автомобил алармот систем MAGICAR SCHER-КАН 5 далечински контролер Magicar 5 екранот

Главните својства

Тип На Објект:
Алармни Системи & Безбедност
Објектот Тежина:
0.01kg
Објектот Ширина:
3mm
Бренд Име:
HKSZXintengli
Материјал Тип:
LCD
Објектот Должина:
6mm
Објектот Висина:
1mm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ECE
Име На Модел:
M5

Избор на купувачот