Hewolf Отворено Четири годишни времиња 2 лице winterized зима шатор Двоен слој Плажа Туристички кампување шатор снег здолниште
Ново

Hewolf Отворено Четири годишни времиња 2 лице winterized зима шатор Двоен слој Плажа Туристички кампување шатор снег здолниште

DEN 2672.00
DEN 2812.80

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Сезоната:
Четири сезона Шатор
Тип:
1 - 2 Лице Шатор
Пол Материјал:
Алуминиум
Структура:
Една Спална Соба
Област:
200cmX140cmX110cm
Надвор Од Шаторот Водоотпорен Индекс:
>3000 mm
Број На Модел На:
HW-Z1595
is_customized:
Yes
Слоеви:
Двојно
Зграда Тип:
Изградба врз Основа на Потребата
Дното Водоотпорен Индекс:
>3000 mm
Стил:
Отворено
Капацитет:
Две
Бренд Име:
Hewolf
Ткаенини:
210T Водоотпорен Материјал
Ткаенини:
210T Водоотпорен Материјал
Weiht:
2.65 kg

Избор на купувачот