црна ballroom танцува фустан дополнителните ballroom танцување латинска ballroom фустан танго валцер стандард танц фустан модерен танц облечи
Ново

црна ballroom танцува фустан дополнителните ballroom танцување латинска ballroom фустан танго валцер стандард танц фустан модерен

DEN 3552.00
DEN 3738.72

Во форма достапна за нарачката

Големина На Табелата
Големина Биста Половината Хип Фустан Рамо должина Ширина Единица CM CM CM CM CM S 70-76 60-66 74-80 126 36 M 76-82 66-72 80-86 127 37 L 82-88 72-78 86-92 128 38 XL 88-94 78-84 92-98 129 39 XXL 94-100 84-90 98-104 130 40 XXXL 100-106 90-96 104-110 131 41 Совети : 1.Сите единица е во CM, 1 CM= 0.393 Инчен / 1 Inch=2.54 СМ 2.Ако сакате да ја прилагодите,ве Молиме оставете порака за Висина/Тежина/Рамо/Биста/Половината/Хип.

Главните својства

боја:
Црна
Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Танц Тип:
Ballroom
Пол:
Жените
Материјал:
Spandex,Полиестер
Танц Тип:
Ballroom

Избор на купувачот