Ткаенина Ligature Отворот Fastener За Алто рок на отплата Sax Saxophone безжична saxophone
Ново

Ткаенина Ligature Отворот Fastener За Алто рок на отплата Sax Saxophone безжична saxophone

DEN 335.52

Во форма достапна за нарачката

100% нов висок квалитет и тестирање е во ред Објект 100% како на сликата прикажани

Главните својства

Бренд Име:
AIFEX
Број На Модел На:
sax делови

Избор на купувачот