2088 Не амбуланта корегирање Rhinestones Јасно Бело Стакло Камења SS30 8 големи+8 Мали Flatback Стакло Rhinestones
Ново

2088 Не амбуланта корегирање Rhinestones Јасно Бело Стакло Камења SS30 8 големи+8 Мали Flatback Стакло Rhinestones

DEN 410.00
DEN 500.64

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Тип На Производ:
Rhinestones
Материјал:
Кристално
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека
Стил:
Flatback
Број На Модел На:
2088 Не Hot Fix Rhinestones
Обликот:
Круг
Бренд Име:
YANRUO
Техника:
Самолепливи
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
боја:
Јасно Бел Кристал
Големина:
SS30 6.3-6.5mm

Избор на купувачот