Замена на Проектор Светилка Светилки Со Станбен POA-LMP90/LMP90 за Sanyo PLC-SU70/PLC-XE40/PLC-XL40/PLC-XL40L Проектор 3pcs/многу
Ново

Замена на Проектор Светилка Светилки Со Станбен POA-LMP90/LMP90 за Sanyo PLC-SU70/PLC-XE40/PLC-XL40/PLC-XL40L Проектор 3pcs/многу

DEN 5616.00
DEN 6240.00

Во форма достапна за нарачката


Замена На Проектор Светилка Светилки
POA-LMP90/LMP90 за PLC-SU70/PLC-XE40/PLC-XL40/PLC-XL40 L
Спецификации
Број на модел : POA-LMP90/LMP90
Светилка моќност : 200 W
Светилка Тип : UHP
Гаранција
Компатибилен проектор светилка : 120 дена по плаќање
Оригиналниот проектор светилка : 120 дена по плаќање
Испорака
1-10piece : 1-3 дена по плаќање
11-50piece : 3-5 дена по плаќање
51-100piece : 5-6 дена по плаќање
Во текот 100piece може да се разговара
Превозот И Ракувањето Со
1· ве Молиме да користите нашата превозот калкулатор за да дознаете вашиот превозот цена.
2· Производи ќе бидат испорачани од within3 работни дена откако ќе се прими плаќањето. Следење # ќе биде е-пошта за да можете откако вашата нарачка не е комплетна и брод надвор.
3· ве Молиме контактирајте со нас по 3 работни дена, ако не добил никакви цел потврда или следење на статусот потврди.
4· Ние не гарантира испорака време, поради секоја земја може да имаат различни временски распоред на сопствени расчистување на која може да потрае подолго/пократко време да изврши увид на вашите производи. Исто така, и корисниците се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Враќање
1.Ние да се потрудиме да им служи на секој клиент нашите најдобро што можеме. 2. За било resons го вратите производот ,ве Молиме да не информирате во прво време ,пред да се стави на расправа, или ни даде negatine повратни информации
3.Ние ќе ви вратат за предмети се врати во рок од 7 дена од денот на добивате нив, за било која причина.Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба.
4.Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа .
5.Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна амбалажа Контакт 1.Можете да контактирате со Trademanager или не оставајќи ни порака или пишете ни email 2.Ако имате било какви прашања , ве молиме контактирајте со нас без било двоумете се ,ние ќе reponse во 24hours 3.Нашата канцеларија време : 9 часот-6часот пекинг Време(GMT+8) од понеделник до петок Повратни информации Ние ги цениме вашите позитивни повратни информации и високо Детални Продавачот Рејтингот (5 ѕвезди), и тогаш нашата сметка ќе ја напушти истата за вас автоматски.

Главните својства

Бренд Име:
bipu
Број На Модел На:
PLC-SU70/PLC-XE40/PLC-XL40/PLC-XL40L

Избор на купувачот