топла нова мода kobiety diomand drukowane 3d галакси upraw topy harajuku lato секси topy blusas wct36
Ново

топла нова мода kobiety diomand drukowane 3d галакси upraw topy harajuku lato секси topy blusas wct36

DEN 335.52

Во форма достапна за нарачката


Konierz : O деколте
Боја : 1 Боја
Големина : S M L XL
Боја Стил : Природна Боја
rami (cm) biust (cm) z przodu Dugo (cm) powrót Dugo (cm) Dugo rkawa (cm) XS - - - - - S 29 84 37 45 - М 30 88 39 47 - L 31 92 41 50 - XL 32 96 43 52 - XXL - - - - - jeden Rozmiar - - - - - " rozmiar mearsured przez nas samych,
czasami ма pewne bdy, ale zawsze w cigu 3 cm. "

Главните својства

Големина:
S, M, L, XL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Стил:
Моден
Јака:
О Деколте
Облека Должина:
Краток
Бренд Име:
YEMUSEED
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Декорација:
Никој
Шаблон Тип:
Печати
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер
Typ artykuu:
Topy
Topy typu:
Tees
Pe:
Kobiety
МАТЕРИЈА:
Elastan
Numer modelu:
WCT36
Styl:
moda
Dekoracji:
Brak
Typ wzoru:
Geometryczne
Rodzaj tkaniny:
Dzianiny
Styl rkaw:
Regularne

Избор на купувачот