Жешка! ЗНАЧИ ДОБРО APV-8-12 12V 0.67 НА meanwell APV-8 12V 8.04 W Единствен Излез LED Префрлување Напојување
Ново

Жешка! ЗНАЧИ ДОБРО APV-8-12 12V 0.67 НА meanwell APV-8 12V 8.04 W Единствен Излез LED Префрлување Напојување

DEN 282.72

Во форма достапна за нарачката


Основана во 1982 година, ЗНАЧИ И Претпријатија Ко., Ltd. е еден од водечките префрлување напојување провајдери во светот. ЗНАЧИ ДОБРО посветени на развивање на енергија-заштеда на концептот производи за многу години. Од 2006 година, започнавме да потфат напор за да го ДОВЕДЕ / надворешна напојување развој. Досега, полн спектар на LED моќ семејство со повеќе од 1000 модели (100 серија) од 8 W да 600 W беше лансиран на пазарот со висок успех. Повеќето од нив се исто така во согласност со одредени норми на UL8750, EN61347-2-13, IEC61347-2-13(CB), EN61000-3-2 Класата В (хармонично тековен) и IP20~67. Ако сте во потрага за LED напојување со висока сигурност, добар квалитет, прифатлива цена и целосно серија производи кои можат да ги задоволуваат разни барања, ЗНАЧИ ДОБРО, вкупно решение на услуги, е дефинитивно вашиот прв избор! Жешка! ЗНАЧИ И оригинални APV-8-12 12 V 0.67 НА meanwell APV-8 12 V 8.04 W Единствен Излез LED Префрлување Напојување

Главните својства

Излез Тип На:
Еден
Број На Модел На:
APV-8-12
Фрекфенција:
47 ~ 63Hz
is_customized:
Yes
Излезна Моќност:
8.04 W

Избор на купувачот