2017 Shenhua Механички Види Жените Познатиот Бренд Розово Злато Скелет Автоматски Рачни Часовници Дами Мода Кристал Рачен Часовник Подарок
Ново

2017 Shenhua Механички Види Жените Познатиот Бренд Розово Злато Скелет Автоматски Рачни Часовници Дами Мода Кристал Рачен Часовник

DEN 960.00
DEN 1881.60

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Пол:
Жените
Движење:
Автоматско Само-Ветрот
Стил:
Fashion & Неврзан
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бендот Должина:
24cm
Затворач Тип:
Тока
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Dial Дијаметар:
38mm
Функција:
Никој
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Број На Модел На:
reloj де pulsera myz002
Бендот Материјал Тип:
кожа
Бендот Ширина:
20mm
Случај Дебелина:
12mm
Случај Обликот:
Круг
Тип На Објект:
Механички Рачни Часовници

Избор на купувачот