Трговија на големо Фенси Титаниум Конус Веѓа Прстен Веѓа Пирсинг на Тело пирсинг 316L СВ 100pcs/многу Бесплатен Превозот Мешана Боја
Ново

Трговија на големо Фенси Титаниум Конус Веѓа Прстен Веѓа Пирсинг на Тело пирсинг 316L СВ 100pcs/многу Бесплатен Превозот Мешана

DEN 1295.52

Во форма достапна за нарачката


големина : 1.2*6*3,1.2*8*3,1.2*10*3мм може да избере
Повратни информации :
1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.
3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме!
Политика На Враќање :
Ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука.
Ние нудиме целосна наплата за вас,ако производот е било кој квалитет на проблемот.
Контакт со нас на :
Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме !
Ви благодариме за вашата поддршка !!!

Главните својства

Метална боја:
6mm, 8mm, 10мм
Бренд Име:
hengke
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Телото Накит Тип:
Веѓа Накит
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Месечината
Број На Модел На:
DH-151
Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
боја:
мешана боја
Материјал:
316l хируршки челик
Стил:
веѓа пирсинг
Накит Тип:
Телото Накит
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Пол:
Децата, Унисекс, Жени
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба, Други
Накит Главен Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Метали Тип:
Титаниум
Главниот Камен:
нема камен

Избор на купувачот