Бесплатен Превозот 1 Сет 180pcs Црна Види Рака Поставени за да се Види Поправка
Ново

Бесплатен Превозот 1 Сет 180pcs Црна Види Рака Поставени за да се Види Поправка

DEN 771.00
DEN 811.20

Во форма достапна за нарачката


Црна Види Рака Сет
Час Рака Должина : 8mm
Дијаметар : 0.8/0.9/1.0/1.1/1.2/1.5 мм
Минута Рака Должина : 11mm
Дијаметар : 0.4/0.45/0.5/0.55/0.6/0.65/0.7/0.9 мм
Вториот Рака на Должина : 11mm
Дијаметар : 1.7*1.8/1.95/2.0 мм
10pcs за секоја големина, 180pcs во вкупниот
Превозот :
Сите предмети ќе бидат испратени во рок од 3~7 работни дена по извршената уплата.
На следење на број ќе бидат испратени, и можете да го провериш во www.17track.net.
Ако имате било какви прашања orproblem со превозот, можете да се чувствуваат слободни да контакт. Ние ќе бидеме среќни да ви служи во секое време.
Повратни информации :
Почитувани купувачи, ние го цениме вашиот бизнис, ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават позитивни повратни информации и да го оценувате деталите на трансакцијата (Детални Продавачот Рејтингот) со "СОВРШЕН 5 ЅВЕЗДИ".Вашиот признавање ќе ни помогне да ги подобриме нашите услуги.
Ве молиме ни e-mail пред да замине било 1 или 2 рејтингот, негативни повратни информации, и ние ќе направиме нашите напори за решавање на прашањето. Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.
Контакт со нас на :
Било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.
Ние ќе одговори на вашата е-мејл или порака во 48hrs.(Понеделник-Сабота)
Пораки не ќе бидат одговорени во недела или за празници.

Главните својства

Тип На Објект:
Поправка Алатки & Колекции
Функција:
види рака
Објектот Должина:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Бренд Име:
CHAINDA
Тип:
Часовници за Делови
Број На Модел На:
111
Објектот Тежина:
0kg
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Висина:
0inch

Избор на купувачот