Горниот Крај Заптивка Сет за Хонда CG150 ATV150 162MFJ
Ново

Горниот Крај Заптивка Сет за Хонда CG150 ATV150 162MFJ

DEN 335.52

Во форма достапна за нарачката

Горниот Крај Заптивка Сет за Хонда CG150 АТВ 150 162 MFJ
Совети : 1. Ве молиме потврдете го делови ќе биде одговара на вашиот скутер / мотоцикл пред да се одржи редот. 2. Ако не знаете дали делови ќе одговара или не, ве молиме испратете ни фотографија на вашиот мотор или мотор со Порака. 3. Некои Модифицирани Резервни Делови е мала промена на оригиналниот мотор или мотор. Како Професионални скутер / мотоцикл делови на кина, на снабдувачот за 10years, Ние извршуваат со висок квалитет и конкурентна цена

Главните својства

Тип На Објект:
Kickstarters & Делови
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Материјал Тип:
Хартија
Објектот Дијаметар:
15cm
Име На Модел:
CG150
Специјални Функции:
моторот додатоци
Зафатнина (ml):
150cc
Објектот Ширина:
15cm
Нема. на Цилиндри:
1 Цилиндар
Објектот Тежина:
100g
Објектот Висина:
5cm
Објектот Должина:
15cm
Бренд Име:
ZHANGXINGYUE

Избор на купувачот