Дијамант сликарство вести динамичен DIY комплет дете играчка пеперутка faery приказна цвет бебе соба дневна соба дома, хотел, канцеларија, продавница деко
Ново

Дијамант сликарство вести динамичен DIY комплет дете играчка пеперутка faery приказна цвет бебе соба дневна соба дома, хотел,

DEN 386.00
DEN 551.52

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Големина:
32x45cm
Шаблон Тип:
Портрет
Дијамант форма:
Круг
Платно Пакување Метод:
Навива
Стил:
Европски и Американски Стил
Бренд Име:
АВТОРА ПРОДОЛЖУВА ДА РАБОТИ YUE
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Станот
Материјал:
маслото платно
Надворешното Пакување:
PVC кеса
Број на Бои:
зависи
Pasting Област:
целосна или делумна
дијамант:
епоксидна смола
Дијамант форма:
магичниот круг дијамант
Дијамант Боја:
многу brightcolors
Алатка Колекции:
вежба пенкало, кал, плоча

Избор на купувачот