Ново 1 сет sax влошки поправка делови ,sax делови рок на отплата Sax Saxophone
Ново

Ново 1 сет sax влошки поправка делови ,sax делови рок на отплата Sax Saxophone

DEN 624.00

Во форма достапна за нарачката

100% нов висок квалитет и тестирање е во ред Објект 100% како на сликата прикажани

Главните својства

Бренд Име:
AIFEX
Број На Модел На:
sax делови

Избор на купувачот