AOLIKES Спорт Фитнес Ракавици Половина Прст Дише Кревање Фитнес Ракавици Гира Мажи Жени дигање Фитнес Ракавици S M L
Ново

AOLIKES Спорт Фитнес Ракавици Половина Прст Дише Кревање Фитнес Ракавици Гира Мажи Жени дигање Фитнес Ракавици S M L

DEN 157.00
DEN 191.52

Во форма достапна за нарачката


AOLIKES Спорт Фитнес Ракавици Половина Прст Дише Кревање Фитнес Ракавици Гира Мажи Жени дигање Фитнес Ракавици S M L
Рака Circumerence
S : дланка обемот 15.5-18cm
М : дланка обемот 18-21cm
L : дланка обемот 21-23cm
(дланка ширина+дланка дебелина)*2=дланка периметар ,мерено од дланка најширока точка

Главните својства

Големина:
S, M, L
Број На Модел На:
A-1678
Бренд Име:
Aolikes
Тип:
Дигање Ракавица

Избор на купувачот