По големата задната страна на грбот на долг ракав на нови професионални балет балет танц облечи униформи
Ново

По големата задната страна на грбот на долг ракав на нови професионални балет балет танц облечи униформи

DEN 1093.92

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Големина:
M, XL
Материјал:
Памук
Пол:
Жените
Бренд Име:
NeeDz
Танц Тип:
Балет
Боја Класификација:
Црна
Големина:
S, M, L, XL, XXL

Избор на купувачот