Дневна Соба и Кујна Декорација Ѕид Уметност Налепници Цитати бидете Мирни И да Пијат Вотка Custom Sizes Достапни Винил Ѕид Decals ZA144
Ново

Дневна Соба и Кујна Декорација Ѕид Уметност Налепници Цитати бидете Мирни И да Пијат Вотка Custom Sizes Достапни Винил Ѕид Decals

DEN 335.00
DEN 446.40

Во форма достапна за нарачката

Материјал : Nontoxic ПВЦ која е пренослив без остатоци останува на површината големина(custom sizes достапни по барање) : Мали : 42cm W x88cm H Медиум : 56cm W x117cm H Големи : 77cm W x164cm H заврши големина е зависи како да plaste тоа ,ќе биде поголема или помала.

Главните својства

боја:
црна, прилагодено боја, црвена
Големина:
56x117cm, 42x88cm, 77x164cm, 27X57cm
Стил:
Модерна
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Класификација:
За Ѕид,Мебел Налепници,За Чад Издувни Гасови,За Плочка,Прозорец Налепници,За Кабинетот Шпорет,За Фрижидер
Бренд Име:
YOYOYU УМЕТНОСТ ДОМА ДЕКОР
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Знаци
Спецификација:
Single-piece Package
Број На Модел На:
ZA144
Материјал:
Винил

Избор на купувачот