Велосипед Шорцеви Дише двојно две една Рефлексивни Ciclismo Велосипед Кратко Отворен Спортски Мажи Жени Велосипедизам Шорцеви MTB Патот H015
Ново

Велосипед Шорцеви Дише двојно две една Рефлексивни Ciclismo Велосипед Кратко Отворен Спортски Мажи Жени Велосипедизам Шорцеви

DEN 708.96

Во форма достапна за нарачката


Име : Двоен-украси шорцеви Материјал : Полиестер влакна spandex Големина : S-XXXL Главата обемот : возрасни просек код Сезона : Летни Употреба : коњи, фитнес, трчање Функција : брз сува дише, мека кожа. Совети : прирачник за мерење на производи, Бидејќи мерењето е различен ќе Има 1-3cm грешка Во употреба нема да биде голема разлика ве Молиме да се чувствуваат слободни да ја купи
Мажите Големина на Табелата
S
М
L
XL
XXL
XXXL
Половината
70-76
76-85
85-93
93-100
93-100
100-106
Хип
92
100
108
116
116
124
Внатре во внатрешноста долги панталони
2431
2532
2633
2733
2734
2835
Дама големина на табела
S
М
L
XL
Половината
66-72
70-74
74-78
78-82
Хип
88
92
98
104
Внатре во внатрешноста долги панталони
2431
2532
2633
2734
Ако имате било какви прашања , можете да не контактирате во секое време. Големина на & Гаранција за Квалитет на Секој еден од нашите производи помина строго упатство за инспекција пред испраќање. Пет ѕвездички Повратни информации на Барање на Секој еден од нашите prouct е навистина ниска добивка, ние само се надевам u како тоа и да го оставите Пет ѕвездички на повратни информации за поддршка,ви благодариме . Превозот ? Кога ќе се примени на ред и Примате платформа за тргување испорака известување, ние ќе ја испорача стоката, како е можно поскоро. ? Ние Брод на Светот, ? Предмети се испраќаат од Кина користење на Кина Пост Воздух Mail, да стигнете до повеќето земји во рок од 20 до 40 дена.Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 20 работни дена. Плаќање ? Ние прифаќаме alipay тука. ? Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, ја прифати различни плаќања од страна на T/T,Western union,Money gram и др Гаранција и Гаранција ?12 месеци Гаранција. Купи со доверба! ? Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати. ? Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без дополнителни трошоци. Други Политики ?Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. ? Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими. ? Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Најчесто поставувани ПРАШАЊА ? П : Како можам да се плати за мојата купување? A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : cridet картичка; moneybooker;Т/T;western union. ? П : дали постои следење на Број за мојот објект? A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт.

Главните својства

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Шорцеви
Спорт Тип:
Велосипедизам
Број На Модел На:
H015
Функција:
Рефлексивни,Анти-пот,UV Заштита,Брз Сува
Материјал:
Lycra,Полиестер
Пол:
Мажи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бренд Име:
CKAHSBI
Ткаенина Тип:
Џерси
Големина:
SMLXLXXLXXXL
Пол:
Мажи
Функција:
Анти-пот,UV Заштита,Брз Сува
Материјал:
Полиестер влакна spandex
Спорт Тип:
Велосипедизам

Избор на купувачот