Џојстик Отстранлив Ѕид Decal Гејмер Видео Игра Детска Соба Винил Налепници Уметност Ѕид Тетоважа За Тинејџерите Спални соби Mural SA159
Ново

Џојстик Отстранлив Ѕид Decal Гејмер Видео Игра Детска Соба Винил Налепници Уметност Ѕид Тетоважа За Тинејџерите Спални соби Mural

DEN 239.00
DEN 318.72

Во форма достапна за нарачката

материјал : еколошки ПВЦ големина на :
24cm X 42cm
57cm X 100cm
73cm X 128cm
Оваа Decals Се Одлични За Украсување На Ентериерот И Екстериерот Површини И Можат Да Се Применат На Било Каква Мазна Или Полу-Мазни Површини-Огледала, Стакло, Врати, Мебел, Автомобили Метал, Пластика И Ѕидови. За Боја : Бои Може Да Биде Малку Различни Во Зависност Од Вашиот Монитор Амбиент. прилагодено боја се достапни ,pls оставете порака на вашиот налог или "contact us" за да ги прилагодите бојата,инаку ние ќе брод стандардниот или црна боја.

Главните својства

боја:
Црна, Прилагодено Боја
Големина:
57X100cm, 24X42cm, 73X128cm
Бренд Име:
BLINGIRD
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Креативните
Класификација:
За Ѕид,За Плочка,Прозорец Налепници,Мебел Налепници
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Шема
Спецификација:
Single-piece Package
Број На Модел На:
SA159
Материјал:
Винил

Избор на купувачот