DJGRSTER Жените Макси Долг ракав долг Фустан мароко Kaftan Caftan Jilbab Исламската абаја Муслимански турски Арапските арапски Облека gown
Ново

DJGRSTER Жените Макси Долг ракав долг Фустан мароко Kaftan Caftan Jilbab Исламската абаја Муслимански турски Арапските арапски

DEN 1008.00
DEN 1344.48

Во форма достапна за нарачката


Жените Макси Долг ракав долг Фустан мароко Kaftan Caftan Jilbab Исламската абаја Муслимански турски Арапските арапски Облека gown
Само се Облекуваат,Не scraf

Главните својства

Големина:
L, XL, XXL
Тип На Објект:
Абаја
Бренд Име:
DJGRSTER
Одделот За Името:
Возрасни
Број На Модел На:
GSR-00015
Стил:
Новина
Ткаенина Тип:
Chiffon
Декорација:
Никој
Материјал:
Chiffon
боја:
Црна,Розова,Зелена,Беж,Сина,Црвена
Стил:
облека турција
Одговараат на:
Само се Облекуваат,Не scraf

Избор на купувачот