Десната Страна на E-започнете со Префрлување Пак Сигнал Контрола За GY6 Keeway QJ Кинески Мотор Скутер Хонда, Јамаха АТВ Мопед
Ново

Десната Страна на E-започнете со Префрлување Пак Сигнал Контрола За GY6 Keeway QJ Кинески Мотор Скутер Хонда, Јамаха АТВ Мопед

DEN 506.40

Во форма достапна за нарачката


Добредојдовте на Шангај DT Авто Резервни Делови Co.,Ltd.
Производ : Десната Страна се Префрлите на Контрола ASSY.
Превозот Пакување : 1pcs
Спецификација : како фотографија, покажа, 8mm Огледало завртка.
Испорака Тежина : 300g
Примена : одговара за GY6 Кинески Скутери, Хонда, Јамаха и Повеќето Кинески скутери и мотоцикли.
Повеќе објекти купување е добредојден, ќе добиете повеќе попуст и заштедите на превозот надомест. ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт.

Главните својства

Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Ширина:
10inch
Спецификација:
12V
Бренд Име:
MJMOTOR
Објектот Висина:
6inch
Објектот Тежина:
0.4kg
Материјал Тип:
Пластични
Објектот Дијаметар:
3inch
Име На Модел:
DT2344

Избор на купувачот