MAX9814 Electret микрофони засилување одбор Со Pam8406 засилувачи AGC Функција
Ново

MAX9814 Electret микрофони засилување одбор Со Pam8406 засилувачи AGC Функција

DEN 452.00
DEN 525.60

Во форма достапна за нарачката


[xlmodel]-[custom]-[41060]
[xlmodel]-[custom]-[8888] DIY засилувач одбор детали
Драги пријатели,ви Благодарам за да ја посетите нашата продавница!!
Ние ќе го испрати на најдобрите производи и најдобра услуга за вас !!
Ви посакувам пријатен шопинг искуство!!
Опис : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Користење max9814 микрофони засилување + pam8406 моќност засилувач дизајн, висока чувствителност, погоден за 3.6 v 4.2 v литиум батерии коскената спроводливост јазик или на коскената спроводливост слушалки возачот, за користењето на слушни апарати.Potentiometer со прекинувач, лесен за контрола. Answer : ___________________________ Note : со оглед на одборот вкупната осетливост е повисока, е само применливи за коскена спроводливост говорникот возачи, не за други КОРИСТИ ќе биде дали е соодветно.Аудио излез не е вкупно GND, две негативни не можат да бидат заедно. AGC прекинувач : Со краток спој капа,на AGC функција во близина.Не поврзете краток спој капа,на AGC отворен! Ослободување односот и да се добијат Подесувања, погледнете подолу : A/R = GND : start/ослободување размер од 1 : 500 A/R = VDD : start/ослободување на односот на 1 : 2000/R = фитили : start/ослободување од 1 : 40 00 Здобијат со контрола : ДОБИВКА = VDD, ДОБИВКА е поставен на 40 db ДОБИВКА = GND, ДОБИВКА е поставен на 50 db ДОБИВКА = фитили, без компресија се ЗДОБИЈАТ со поставување 60 db основни параметри : одборот големина на : 50 mm * 20 mm Работен напон : 3 v DC да 5.5 v Одбор жици ред игла проред : 2.54 mm Пакување 1pcs*MAX9814 Electret микрофони засилување одбор Со Pam8406 засилувачи AGC Функција
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
[xlmodel]-[custom]-[37980]
[xlmodel]-[custom]-[8888] Превозот услуги :
Превозот :
Јас ќе ја испрати својата точка во 4 дена по вашата исплата
Сите ќе бидат испратени од страна на меѓународниот стандард воздухопловната,Понекогаш може да го одложи една недела,
како за вашата Држава Customhouse.
Велика Британија | Сад | Австралија | Канада |( За 15-35 Дена )
Германија | Австрија | Швајцарија |( За 15-35 Дена )
Франција | Италија | ( За 25-60 Дена )
Други | ( За 30-90 Дена )
Ако изберете следниве превозот методи,превозот цената ќе се наплаќа.
EMS ,превозот датум : 5 до 13 дена
DHL ,превозот датум : 2 до 8 дена
FEDEX ,превозот датум : 2 до 8 дена
ТНТ ,превозот датум : 2 до 8 дена
Политика на враќање :
Ако не сте задоволни со нашиот квалитет,Pls испрати назад кон нас,ние ќе ги врати вашите пари, освен превозот цена.
Но ние не прифаќаме на вратите со боја differentia.Бидејќи различни следи имаат различни екранот.И секој пат,
можеби иста боја Бр. ќе имаат малку боја differentia.
Повратни информации :
Почитувани купувачи, ние го цениме вашиот бизнис, ако сте задоволни со нашата служба,
ве молиме да ни остават позитивни повратни информации и да го оценувате деталите на трансакцијата.
Вашиот признавање ќе се направи ни повеќе сигурни да се развие бизнис и служат подобро.
Ве молиме ни e-mail пред да замине негативни повратни информации или да се отвори било спор.
Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се направи нашите напори за решавање на прашањето.
Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.
Напомена :
Ако постои царински трошоци,треба да ги плати даноците на курир на приемот на предмети.

Главните својства

Пакет:
Yes
Број На Модел На:
PAM8406
Канали:
1
Бренд Име:
TIANCOOLKEI
Максимална Моќност По Канал:
10W
Тип:
Дома Засилувач

Избор на купувачот