Вратата Број 5# Златна Боја 70mm Висина ABS Пластика Вратата Плоча Дигитални Куќа Број
Ново

Вратата Број 5 Златна Боја 70mm Висина ABS Пластика Вратата Плоча Дигитални Куќа Број

DEN 165.00
DEN 191.52

Во форма достапна за нарачката


Спецификација на Производот Име Врата Број 5# Златна Боја Големина(appr.) 70mm Висина за Инсталација Само Лепило Налепница Материјал, ABS Пластика Пакет 1pc Врата Број
Ако ви требаат повеќе други Вратата Броеви,ве молиме Кликнете на десното еден во следнава лист.
70mm Висина Врата Број Боја Број Сребро Златно Црвена Бакар Црна 100mm Висина Врата Број Боја Број Сребро Златно Црвена Бакар Црна

Главните својства

Тип:
Вратата Плочи
Број На Модел На:
број 5
Вратата Плоча Тип:
куќа број
Материјал:
Пластични
Име:
Дигитални Куќа Број
Висина:
70MM
Обликот:
број 5
боја:
Golden
DIY Материјали:
Дрво

Избор на купувачот