VEITHDIA Поларизирани Леќи Бренд Дизајнер очила за сонце Мажи Жени Гроздобер Сонце Очила Eyewear gafas oculos de sol masculino VT2459
Ново

VEITHDIA Поларизирани Леќи Бренд Дизајнер очила за сонце Мажи Жени Гроздобер Сонце Очила Eyewear gafas oculos de sol masculino

DEN 605.00
DEN 1163.04

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Стил:
Плоштад
Бренд Име:
Veithdia
Оптички Леќи Атрибут:
Анти-Рефлективен,Поларизирана,UV400
Леќи Материјал:
Поликарбонат
Рамка Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
VT2459
Леќа Ширина:
6.2 cm
Одделот За Името:
Возрасни
Леќа Висина:
4.7 m
Пол:
Мажи
is_customized:
Yes
Тип На Производ:
eyewear
Eyewear Тип:
Очила за сонце
боја:
злато ,црна , сива
Леќа:
Поларизирана
Препорачуваме Боја:
сива
Рамка Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Избор на купувачот