Моден Божиќ Подарок Rhinestones Кристал Ѓердан Поставите Жените Невеста, Свадба Вечера Облека Хривнија Обетки Прстен Накит Сетови
Ново

Моден Божиќ Подарок Rhinestones Кристал Ѓердан Поставите Жените Невеста, Свадба Вечера Облека Хривнија Обетки Прстен Накит Сетови

DEN 497.00
DEN 1103.52

Во форма достапна за нарачката


Добредојдовте На Синтија Jewerly Продавница
100% физички слика

Главните својства

Прстен Големина:
Променливи во големина
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
СБ-TL40607
Материјал:
Кристално
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
4pcs Сет
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки/Прстен/Хривнија
Стил:
Тренди
Повод:
Свадба
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жени,Девојки
Бренд Име:
OUHE
Партија:
Злато
Стил:
Романтични

Избор на купувачот